Akce
ZO Českého zahrádkářského svazu Petrov

Den vinařů

aneb vína od Strážnice po Skalicu

Základní organizace ČZS Petrov za podpory obcí Petrov, Strážnice, Sudoměřice a Sklalice pro Vás připravila Den vinařů, který se bude konat dne 3.8.2019 v areálu vinných sklepů Petrov Plže. Otevřeme pro Vás 14 sklepů, ve kterých budete mít možnost ochutnat více než 180 vzorků vín od profesionálních i amatérských vinařů z oblasti Petrova, Strážnice, Sudoměřic a Skalice.

O zábavu se postará cimbálová muzika Strážničan a večer Vás roztančí hudební skupina Jama.

Zároveň Vám bude k dispozici VÍNOBUS, který zajistí kyvadlovou dopravu na trase Strážnice - Petrov - Skalice - Sudoměřice - Petrov.

Termín konání: 3.8.2019 od 15.00 do 24.00 hod

Vstupné: 200,- Kč (katalog vín, degustační sklenička, 5 degustačních tolarů). Další degustační tolary si můžete zakoupit na označených místech.

Účastí na Dni vinařů podpoříte Dětský domov ve Strážnici, na který půjde část výtěžku ze Dne vinařů. 

Den vinařů a VÍNOBUS

Řidičky a řidiči pozor! :) Den vinařů se blíží a tak máme pro Vás informace o jízdním řádu Vínobusu do Petrova. Kyvadlová doprava bude do Petrova zajišťována z obcí Strážnice - zastávka autobusové nádraží a Skalická brána, Skalica - zastávka hospoda U hasičů a Sudoměřice - zastávka Křižovatka. Takže auto nechejte doma a nechte se přivézt na degustaci kvalitních vín od místních vinařů. Vyznačené časy pouze orientační.
Těšíme se na Vás 3.8.2018 v Petrově v Plžích - více informací zde - Den vinařů

Den Vinařů - na jaká vína se můžete těšit?

Připravili jsme pro Vás degustaci vín od 15 vinařství a budete mít možnost ochutnat z více než 180 vzorků vín. A nezapomeňte, že Vinaři pomáhají dětem. Společně podpoříme Dětský domov ve Strážnici.
Takže 3.8.2019 se na Vás těšíme v Petrově Plžích - více informací zde - Den vinařů

Růžový sklep - Vinaři pomáhají dětem

V Růžovém sklepě ochutnáte a zakoupíte pouze růžová vína od profesionálních i amatérských vinařů z Petrova, Strážnice, Sudoměřic a Skalice. Výtěžek z prodeje vín v Růžovém sklepě bude poskytnut na podporu Dětského domova ve Strážnici.

Družobná a regionálna výstava vín

Skalica


Místní výstava vín Petrově

Petrov Plže - areál vinných sklepů

Připravili jsme pro vás tradiční Místní výstavu vín v Petrově, která se jako obvykle bude konat 4.5.2019. Během odpoledne a večera budete mít možnost ochutnat  více než 300 vzorků od místních vinařů.